Organizacja ślubu oraz następującego po nim przyjęcia weselnego może przysporzyć wielu problemów, począwszy od zakupu kreacji ślubnych, poprzez wygodny transport gości z kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego do zamówionego lokalu aż po ustalenie menu, trafiającego w gust każdego z zaproszonych gości.

Atrakcje przyjęć weselnych – mobilny bar

Wszystkie przygotowania rozpoczynają się kilka miesięcy wcześniej i wtedy to trzeba zastanowić się, jak duża będzie ta uroczystość, dokładnie zaplanować listę gości, a także zapewnić im niebanalne atrakcje.
Tradycyjne zabawy weselne powoli odchodzą w cień, obecnie stawia się na nowoczesną rozrywkę typu ślubna foto budka, tworzenie ogromnych baniek mydlanych przez profesjonalistę w tej dziedzinie, nietypowy konkurs taneczny organizowany przez zawodowych tancerzy czy też bar mobilny na wesele. To mały pojazd, który dzięki swoim niewielkim rozmiarom zmieści się w prawie każdej przestrzeni, a jego oryginalny wygląd będzie stanowił świetne tło do zdjęć ślubnych.

Mobilny bar na wesele, Prosecco Van

Para młoda, po przybyciu na weselne przyjęcie czy to w sali restauracyjnej, czy też na imprezę plenerową, zostaje powitana chlebem i solą oraz kieliszkiem szampana. Dzięki Prosecco Van, mobilnemu barowi, tę część można nieco zmodyfikować, podając parze młodej znakomicie schłodzone wino wprost z nalewaka znajdującego się w mobilnym barze.

Oferta baru mobilnego obejmuje również inne napoje takie jak piwo, wino musujące, gorącą herbatę i kawę, a także napoje bezalkoholowe. Wykwalifikowana obsługa Prosecco Vana profesjonalnie obsługuje urządzenia nalewające, a także szybko i sprawnie podaje gościom zamówione drinki i napoje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.