Ostatnio modne hasło jakim jest medycyna estetyczna zasługuje na bliższe spojrzenie. Estetyka medyczna to zastosowanie małoinwazyjne zabiegi kosmetyczne zwiększające satysfakcję pacjentów z ich wyglądu. Mówiąc dokładniej – w klinice estetycznej łączy się praktykę opieki zdrowotnej z usługami kosmetycznymi, tworząc program pielęgnacyjny dla wszystkich, którym zależy na zachowanie naturalnego, odświeżonego i zdrowego wyglądu – jak najdłużej.

Co oferuje medycyna estetyczna? Zabiegi przywracające młodość.

Botoks jest jednym z najczęściej wypowiadanych słów w kontekście medycyny estetycznej. To nic innego jako wstrzykiwany lek na receptę, który jest stosowany w celu zmniejszenia linii i zmarszczek twarzy oraz zapewnienia klientom bardziej odświeżonego wyglądu. Zastrzyki z botoksu to szybki i małoinwazyjny zabieg składający się z zaledwie kilku wstrzyknięć. Możesz spodziewać się wyników około trzech do dziesięciu dni po zabiegu. Widoczne wyniki utrzymują się do czterech miesięcy.

Równie popularny jest wstrzykiwany żelowy wypełniacz składający się z kwasu hialuronowego: substancji naturalnie występującej w skórze, która pomaga zwiększyć objętość i nawilżenie. Chodzi tutaj o niechirurgiczny środek do zmiękczania bruzd i zmarszczek twarzy, przywracania objętości, wypełniania skóry, pulchnych ust, objętości policzków i minimalizacji blizn. Rezultaty są widoczne natychmiast, tworząc bardziej młodzieńczy i orzeźwiający wygląd i utrzymują się od 9 do 12 miesięcy.

Nici liftingujące – nowa moda w medycynie estetycznej

Zakładane nici liftingujące to minimalnie inwazyjny, niechirurgiczny zabieg napinający i modelujący skórę. Medycyna estetyczna dopracowała go do tego stopnia, że już dziś trwa tylko 45 minut i ujawnia natychmiastowe, długotrwałe rezultaty, które z czasem ulegają poprawie.

Specjalne nici liftingujące repozycjonują i unoszą skórę. Z biegiem czasu szwy będą w naturalny sposób wchłaniane przez organizm, stymulując produkcję kolagenu. Wyniki są natychmiastowe, a czas rekonwalescencji po zabiegu jest minimalny. To prosta procedura ponownego konturowania twarzy, uniesienia głębszych warstw skóry, co pozwala uzyskać bardziej młodzieńczy wygląd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.